Page 31

Zevij

Aangesloten groothandels: Naam Vestigingsplaats Website Aantal vestigingen Asamco CVBA BORNEM (BELGIE) www.asamco.be 55 Biesheuvel Groep B.V. EINDHOVEN www.biesheuvelgroep.nl 25 BTN / Van Ommeren ELST www.btn.nl 7 Coöperatie Mastermate B.A. HOEVELAKEN www.mastermate.nl 31 De Schakel B.V. HUIZEN (N.H.) www.deschakelbv.nl 1 DESTIL B.V. TILBURG www.destil.nl 30 Duursma Industrietechniek B.V. APELDOORN www.duursma.nl 12 Elsinghorst Staal B.V. DOETINCHEM www.elsinghorst.nl 1 Gebr. Hoen B.V. GRONINGEN www.gebrhoen.nl 1 Giebels Bouw en Techniek B.V. HAARLEM www.giebels.nl 5 Goudsche IJzerwaren en Gereedschaphandel B.V. GOUDA www.gijg.nl 1 Groot Techniek WINKEL www.groot.nl 3 Hoogland-Mennens B.V. DORDRECHT www.hooglandmennens.nl 3 Huijskes Boevink B.V. GROENLO www.huijskesboevink.nl 1 Imes HASSELT (BELGIE) www.imes.be 8 J. van Haaren B.V. DE LIER www.v-haaren.nl 1 Jacob Bakker IJzerhandel B.V. ENSCHEDE www.jacobbakker.nl 1 Kooning Schiphol B.V. SCHIPHOL www.kooning.nl 1 Lasaulec B.V. HEERENVEEN www.lasaulec.nl 12 Laman Dexis ZOETERMEER www.laman.nl 11 Nemad Groep B.V. SCHIEDAM www.nemad.com 2 Perk IJzerhandel B.V. ZAANDAM www.perk.nu 1 Profnorm Kampen B.V. KAMPEN www.profnormkampen.nl 1 Ratering Bouw & Industrie B.V. ULFT www.ratering.nl 1 Schutten Bouw en Industrie B.V. HAAKSBERGEN www.schuttenhaaksbergen.com 1 Technisch Handels Bureau Vermaat B.V. MIDDELBURG www.vermaathandelsbureau.nl 1 Van den Broeck - Beenckens HERENTALS (BELGIE) www.vandenbroeck-beenckens.be 3 Van den Heuvel Bouw en Industrie B.V. AMERSFOORT www.vandenheuvelamersfoort.nl 1 Van der Peijl Groep GOES www.techniek.nl 9 Van Dooren Lastechniek B.V. HEERLEN www.vdooren.nl 1 Van Doorn Container Parts B.V. ROTTERDAM www.containerparts.nl 1 Voskamp Groep ALMELO www.voskampgroep.nl 12 Zanten B.V. VEGHEL www.zanten.nl 3


Zevij
To see the actual publication please follow the link above